Innowacyjny karabińczyk NX series Deep

Jeśli chcemy nurkować to trzeba się zaopatrzyć w odpowiedni sprzęt i dodatki. Tylko wtedy będziemy bardzo dobrze przygotowani i co za tym idzie będziemy bezpieczni. Zwiedzani podwodnego świata jest ważne, ale o wiele ważniejsze jest bezpieczeństwo.

Właśnie o tym trzeba pamiętać. To, dlatego w ostatnim czasie pojawił się na rynku innowacyjny model karabińczyka NX series. Ta firma postawiła sobie jeden cel, a mianowicie obsługę karabińczyka w grubych rękawicach i ułatwienie wspominania. Trzeba się cieszyć, że ktoś myśli o naszych potrzebach i ktoś wie jak to wszystko zrobić w taki sposób żeby nam odpowiadało.

Dobrze zaprojektowany karabińczyk

Mamy całkowicie nowy kształt główki niestosowany przez nikogo innego. Daje t nam podparcie dla palców podczas otwierania. To, dlatego karabińczyk nie wyślizguje się z dłoni i łatwiej można go obsługiwał. Spust karabińczyka został zaprojektowany tak żeby był duży i zaokrąglony na krawędziach, co umożliwia zahaczanie. Otwarcie zostało specjalnie powiększone dzięki temu ma teraz aż czternaście milimetrów. Karabińczyk posiada jednolity przekrój oraz poprawiony kształt haka, co ułatwia nam wpinanie go w małe otwory.

Do wyboru mamy dwie wersje tego karabińczyka. Możemy wybrać wersję dużą z okrągłym uchem, której średnia i kształt umożliwiają obsługę w grubych rękawiczkach. Mamy również wersje mała o zmniejszonym do minimum uchem, która idealnie nadaje się, do jako karabińczyk mocujący. Jest to karabińczyk, który jest bardzo przydatny podczas nurkowania i wielu profesjonalistów dzisiaj z niego korzysta. Nie jest drogi, ale za to jest bardzo funkcjonalny, dlatego powinna nas taka oferta zainteresować. Można będzie zobaczyć jak wygląda taki karabińczyk na http://www.bestdivers.pl/sklep/karabinczyki-nx-series-xdeep/. Mamy zdjęcia i bardzo dokładny opis, dlatego od razu widzimy, na czyli polega różnica w budowie takiego karabińczyka. To pozwoli nam podając decyzje o zakupie takiego wyposażenia, które na pewno wykorzystamy przy najbliższym nurkowaniu.

Written By
More from mateusz

Dobrze dopasowane szpilki

Zanim uda nam się kupić szpilki trzeba będzie sporo ich przymierzyć, bo...
Read More