Innowacyjny karabińczyk NX series Deep

Jeśli chcemy nurkować to trzeba się zaopatrzyć w odpowiedni sprzęt i dodatki. Tylko wtedy będziemy bardzo dobrze przygotowani i co za tym idzie będziemy bezpieczni. Zwiedzani podwodnego świata jest ważne, ale o wiele ważniejsze jest bezpieczeństwo.

Właśnie o tym trzeba pamiętać. To, dlatego w ostatnim czasie pojawił się na rynku innowacyjny model karabińczyka NX series. Ta firma postawiła sobie jeden cel, a mianowicie obsługę karabińczyka w grubych rękawicach i ułatwienie wspominania. Trzeba się cieszyć, że ktoś myśli o naszych potrzebach i ktoś wie jak to wszystko zrobić w taki sposób żeby nam odpowiadało.

Dobrze zaprojektowany karabińczyk

Mamy całkowicie nowy kształt główki niestosowany przez nikogo innego. Daje t nam podparcie dla palców podczas otwierania. To, dlatego karabińczyk nie wyślizguje się z dłoni i łatwiej można go obsługiwał. Spust karabińczyka został zaprojektowany tak żeby był duży i zaokrąglony na krawędziach, co umożliwia zahaczanie. Otwarcie zostało specjalnie powiększone dzięki temu ma teraz aż czternaście milimetrów. Karabińczyk posiada jednolity przekrój oraz poprawiony kształt haka, co ułatwia nam wpinanie go w małe otwory.

Do wyboru mamy dwie wersje tego karabińczyka. Możemy wybrać wersję dużą z okrągłym uchem, której średnia i kształt umożliwiają obsługę w grubych rękawiczkach. Mamy również wersje mała o zmniejszonym do minimum uchem, która idealnie nadaje się, do jako karabińczyk mocujący. Jest to karabińczyk, który jest bardzo przydatny podczas nurkowania i wielu profesjonalistów dzisiaj z niego korzysta. Nie jest drogi, ale za to jest bardzo funkcjonalny, dlatego powinna nas taka oferta zainteresować. Można będzie zobaczyć jak wygląda taki karabińczyk na http://www.bestdivers.pl/sklep/karabinczyki-nx-series-xdeep/. Mamy zdjęcia i bardzo dokładny opis, dlatego od razu widzimy, na czyli polega różnica w budowie takiego karabińczyka. To pozwoli nam podając decyzje o zakupie takiego wyposażenia, które na pewno wykorzystamy przy najbliższym nurkowaniu.

Written By
More from mateusz

Czy inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego

Inwestowanie w różnorodne instrumenty finansowe często może przynieść zdumiewające rezultaty, w postaci...
Read More