Wyjeżdżamy do Zakopanego

Do Zakopanego najtrudniej będzie nam się dostać. Droga jeszcze nie powstała, dlatego lepiej jechać tam pociągiem niż samochodem. Łatwiej i bezpieczniej dotrzemy, a już na pewno zrobimy to o wiele szybciej. Jeśli będziemy na miejscu to przecież nie trzeba używać w ogóle samochodu żeby poruszać się po największych atrakcjach tego miasta jak i okolicy.

Właśnie, dlatego wiele osób tam jedzie, zostawiają samochody i cieszą się życiem. Stanie w korkach to nic przyjemnego, dlatego trzeba odpocząć trochę od tego, co mamy, na co dzień. W Zakopanem znajdziemy najbardziej rozpoznawalną ulicę w Polsce, jaką są Krupówki. Jeśli mamy wystarczająco dużo czasu i siły to idąc Krupówkach dojdziemy aż do kolejki na Gubałówkę. Można tam wjechać i wtedy zobaczymy Zakopane z całkowicie innej strony. W okresie, kiedy jest duży ruch trzeba będzie sporo czasu odczekać zanim na kolejkę się dostaniemy. Jeśli jest ładna pogoda to można samemu tam wejść. Trochę czasu się schodzi, ale przynajmniej mamy satysfakcje, że dokonaliśmy tego sami. Zimą lepiej nie ryzykować, bo łatwo można się poślizgnąć i będziemy mieć poważne problemy, a na pewno tego nie chcemy.

Gdzie spać w Zakopanem?

Trzeba zastanowić się nad tym czy chcemy być w centrum gdzie dzieje się bardzo dużo czy na uboczu, ale blisko centrum? To drugie rozwiązanie jest lepsze, bo nie ma zgiełku i można odpocząć, a jak zachce nam się korzystać z atrakcji Zakopanego to w kilka minut będziemy na miejscu. Takie rozwiązania bardzo często wybierają osoby, które jadą z dziećmi, dlatego jeśli tak chcemy to znajdziemy ciekawe oferty. Tym bardziej, jeśli zależy nam na domkach drewnianych. Wtedy oferta jest naprawdę super.

Można sprawdzać taką ofertę na stronie Zakopane domki. Mamy tutaj dwa domki, które prezentują się naprawdę wyśmienicie. Można z nich korzystać i latem i zimą, dlatego warto zaplanować sobie bardzo dokładnie nasz wyjazd. Zakopane jest piękne o każdej porze roku, dlatego zawsze znajdziemy tam jakieś atrakcje dla siebie i rodziny.

Written By
More from mateusz

Lepiej inwestować w nieruchomości czy na giełdzie

Inwestowanie zarówno w nieruchomości, jak i rozwiania giełdowe może przynieść naprawdę duże...
Read More